Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt

FIRMA "KOKARDKA" prezentuje ubranka dla piesków. Ubranka dostępne są w 8 rozmiarach w zależności od wielkości pieska: rozmiar Super XXS, rozmiar XXS, rozmiar Super XS rozmiar XS, rozmiar S, rozmiar M, rozmiar L, rozmiar XL.

Bluzy polarowe - uszyte z wysokiej jakości grubego, mięciutkiego polaru. Ubranko zapinane jest na rzep gwarantujący łatwe zakładanie i zdejmowanie. Ozdobą każdego polarka jest piękna mieniąca się aplikacja lub ozdobny lampas na rękawkach. Bluzy są lekkie nie krępujące ruchów pieska, zapewniające swobodne poruszanie się. Można je prać ręcznie lub mechanicznie w temperaturze 30 stopni.

Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt

Futerka - uszyte z grubej, mięciutkiej tkaniny futerkowej, dodatkowo ocieplane polarem. Kaptur obszyty jest wysokiej jakości sztucznym lisem. Kurteczka zapinana jest na napy (zatrzaski) gwarantujące łatwe zakładanie i zdejmowanie ubranka. Ubranko jest grube a zarazem bardzo lekkie nie krępujące ruchów pieska, zapewniające swobodne poruszanie się. Można je prać ręcznie lub mechanicznie w temperaturze 30 stopni.

Futerka występują w wersji z rękawkami lub jako bezrękawniki.

Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt

Ocieplane kurteczki - uszyte z pikówki dodatkowo ocieplane polarem. Kaptur obszyty jest wysokiej jakości sztucznym lisem. Kurteczka zapinana jest na napy (zatrzaski) gwarantujące łatwe zakładanie i zdejmowanie ubranka. Ubranko jest grube a zarazem bardzo lekkie nie krępujące ruchów pieska, zapewniające swobodne poruszanie się. Można je prać ręcznie lub mechanicznie w temperaturze 30 stopni. Wszystkie ocieplane ubranka występują w wersji z rękawkami lub jako bezrękawniki.

Kombinezony przeciwdeszczowe na cztery łapy uszyty z nieprzemakalnego ortalionu, nie ocieplany polarem .Na grzbiecie zapinany na zamek błyskawiczny. Kaptur zapinany na rzep. Wokół łapek elastyczny ściągacz.

Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt

Dresy polarowe - sportowy dres na cztery łapy uszyty z wysokiej jakości tkaniny polarowej. Pod brzuszkiem zapinany na zamek błyskawiczny. Na grzbiecie dekoracyjna błyszcząca aplikacja. Dresy dostępne są w czterech rozmiarach w wersji dla "dziewczynki" i "chłopca".

Bezrękawniki DERKI - uszyte z wysokiej jakości tkaniny przeciwdeszczowej, impregnowanej ,ocieplanej dodatkowo POLAREM. Ubranko zapinane jest pod brzuszkiem i pod szyją na regulowany rzep ułatwiający bardzo szybkie zakładanie i zdejmowanie ubranka.

Sukieneczki - dla psiej piękności, uszyte z delikatnej błyszczacej satyny i organtyny. Od spodu sukieneczka zapinana jest na rzep ułatwiający szybkie zakładanie i zdejmowanie ubranka. Sukienki dostępne są w 4 rozmiarach. Do sukienki można dokupić kokardkę w tym samym kolorze i z takim samym elementem ozdobnym.

Nocny kubraczek - piżamka na cztery łapy uszyta z delikatnej,miękkiej kolorowej tkaniny bawełnianej - flaneli. Mankieciki uszyte z jednobarwnej tkaniny. Na grzbiecie zapinany na zamek błyskawiczny. Wokół szyi ozdobny kołnierzyk.

Szlafroczki - uszyte są z ocieplanej bawełny, wykończone ozdobną lamówką, zapinane pod brzuszkiem na jeden rzep.