::Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt - Exclusiv brązowe:: ozdoby dla psów, kokardki dla psów, muchy dla psów, ubranka dla psów, futerka dla psów, kurteczki dla psów, polarki dla psów, sukienki, sukieneczki, sukienki dla Yorka, sukienki dla maltanczyka.
Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt

FIRMA "KOKARDKA" prezentuje ubranka dla piesków. Ubranka dostępne są w 8 rozmiarach w zależności od wielkości pieska: rozmiar Super XXS, rozmiar XXS, rozmiar Super XS rozmiar XS, rozmiar S, rozmiar M, rozmiar L, rozmiar XL.

Bluzy polarowe - uszyte z wysokiej jakości grubego, mięciutkiego polaru. Ubranko zapinane jest na rzep gwarantujący łatwe zakładanie i zdejmowanie. Ozdobą każdego polarka jest piękna mieniąca się aplikacja lub ozdobny lampas na rękawkach. Bluzy są lekkie nie krępujące ruchów pieska, zapewniające swobodne poruszanie się. Można je prać ręcznie lub mechanicznie w temperaturze 30 stopni.

Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt

Futerka - uszyte z grubej, mięciutkiej tkaniny futerkowej, dodatkowo ocieplane polarem. Kaptur obszyty jest wysokiej jakości sztucznym lisem. Kurteczka zapinana jest na napy (zatrzaski) gwarantujące łatwe zakładanie i zdejmowanie ubranka. Ubranko jest grube a zarazem bardzo lekkie nie krępujące ruchów pieska, zapewniające swobodne poruszanie się. Można je prać ręcznie lub mechanicznie w temperaturze 30 stopni.

Futerka występują w wersji z rękawkami lub jako bezrękawniki.

Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt

Ocieplane kurteczki - uszyte z pikówki dodatkowo ocieplane polarem. Kaptur obszyty jest wysokiej jakości sztucznym lisem. Kurteczka zapinana jest na napy (zatrzaski) gwarantujące łatwe zakładanie i zdejmowanie ubranka. Ubranko jest grube a zarazem bardzo lekkie nie krępujące ruchów pieska, zapewniające swobodne poruszanie się. Można je prać ręcznie lub mechanicznie w temperaturze 30 stopni. Wszystkie ocieplane ubranka występują w wersji z rękawkami lub jako bezrękawniki.

Kombinezony przeciwdeszczowe na cztery łapy uszyty z nieprzemakalnego ortalionu, nie ocieplany polarem .Na grzbiecie zapinany na zamek błyskawiczny. Kaptur zapinany na rzep. Wokół łapek elastyczny ściągacz.

Firma Kokardka - producent ozdób dla zwierząt

Dresy polarowe - sportowy dres na cztery łapy uszyty z wysokiej jakości tkaniny polarowej. Pod brzuszkiem zapinany na zamek błyskawiczny. Na grzbiecie dekoracyjna błyszcząca aplikacja. Dresy dostępne są w czterech rozmiarach w wersji dla "dziewczynki" i "chłopca".

Bezrękawniki DERKI - uszyte z wysokiej jakości tkaniny przeciwdeszczowej, impregnowanej ,ocieplanej dodatkowo POLAREM. Ubranko zapinane jest pod brzuszkiem i pod szyją na regulowany rzep ułatwiający bardzo szybkie zakładanie i zdejmowanie ubranka.

Sukieneczki - dla psiej piękności, uszyte z delikatnej błyszczacej satyny i organtyny. Od spodu sukieneczka zapinana jest na rzep ułatwiający szybkie zakładanie i zdejmowanie ubranka. Sukienki dostępne są w 4 rozmiarach. Do sukienki można dokupić kokardkę w tym samym kolorze i z takim samym elementem ozdobnym.

Nocny kubraczek - piżamka na cztery łapy uszyta z delikatnej,miękkiej kolorowej tkaniny bawełnianej - flaneli. Mankieciki uszyte z jednobarwnej tkaniny. Na grzbiecie zapinany na zamek błyskawiczny. Wokół szyi ozdobny kołnierzyk.

Szlafroczki - uszyte są z ocieplanej bawełny, wykończone ozdobną lamówką, zapinane pod brzuszkiem na jeden rzep.